• LinkedIn
  • Subcribe to Our RSS Feed

Zemřel zpovědník vrahů, Slavomil Hubálek. Za „posudek“ na katarského prince mu nabízeli několik miliónů

Bře 13, 2013   //   by Draho   //   "Blog", Z domova  //  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zemřel zpovědník vrahů, Slavomil Hubálek. Za „posudek“ na katarského prince mu nabízeli několik miliónů

Psycholog Slavomil HubálekVe věku 65 let zemřel známý psycholog Slavomil Hubálek. Jako soudní znalec vyšetřoval řadu vrahů a sexuálních deviantů. Nikdo jich u nás nevyslechl víc než on.
Psycholog si podle informací MF DNES zavolal kolem půl druhé v restauraci v centru Prahy záchranku s tím, že ho bolí na hrudi. Když záchranáři dorazili na místo, už byl po smrti. Podle lékařů měl zřejmě zástavu srdce. Jako odborník vyšetřoval na 120 vrahů a celou řadu sexuálních deviantů. „Z dlouhodobé statistiky vím, že exhibicionista bývá trestaný zhruba za jednu z pěti set exhibicí. Pedofil bývá trestaný za jedno z dvaceti pohlavních zneužití dětí. U patologických sexuálních agresorů, kteří přepadávají ženy, bývá hlášena jen desetina případů,“ uvedl před časem v rozhovoru pro MF DNES.

Zajímavou vzpomínku měl na případ katarského prince. „Jeden kolega mi v té souvislosti nabídl, abych za honorář v řádu milionů sepsal posudek o jeho nepříčetnosti ošetřený právníky tak, že chybná diagnóza v posudku mohla vzniknout špatným překladem a mojí nedostatečnou znalostí angličtiny, abych byl v případě nepříjemností z obliga,“ uvedl Hubálek.

„Úplně náhodou jsme se dozvěděli, že v té době sem přijeli tři princovi bratranci, měli kufr a v něm padesát milionů korun v dolarech. V podstatě se jen čekalo, kdo to vezme,“ dodal.

Tak už víme kolik zdejší „ochránci“ práva zinkasovali. A co na to Policie?

Comments are closed.