„Pes není zvíře, pes je přítel“

Rubrika: Chválíme (Strana 1 z 2)

Prezident Babiš

Nechceme za prezidenta generála!!!   Celý svět si přeje mír a NE! generály v čele státu! To nemají ani banánové republiky!

VETO válce na Ukrajině!

VETO válce na Ukrajině! Orbán  prohlédl mazaný bruselský plán, zmařil ho, a rozzuřil Eurokraty!

857 korun a úroky z nich za 35 let včera ušetřil každému občanovi Česka a Slovenska Victor Orbán, když nechal vetem zablokovat finanční pomoc EU Ukrajině. Brusel si chtěl u bankéřů na komerční úrok půjčit na 35 let 18 miliard EUR (450 miliard CZK), a všechny tyto peníze chtěl příští rok poslat do Kyjeva, jako velmi výhodnou půjčku se splatností 35 let. Orbán celou finanční operaci zablokoval, protože za splacení dluhu Kyjevem byly všechny země EU povinny poskytnout ručení. Celá operace byla pokusem Bruselu jak mazaně nechat zaplatit občany Unie válku na Ukrajině. Ukrajina potřebuje měsíčně několik miliard EUR, jinak zkrachuje a nebude mít na důchody, na výplaty, ani na základní chod státu.     

Pokračovat ve čtení

Svobodné rádio, pro svobodné lidi

Mainstream neustále lže. Mnoho informací pokroutí, zamlží, nebo vůbec neuvede. A právě pro to, aby se veřejnost dozvěděla pravdu, aby se dozvěděla informace zpoza závoje mlčení, mlžení a lží, je zde Svobodné rádio. Nejsme ani proruské, proamerické, protievropské ani štvavé rádio, jsme tady proto, abychom říkali pravdu. A ta, jak známo, je mnoha institucím nepříjemná. Vydávají lež za pravdu, pravdu za lež, dobro za zlo a vlastenectví za extrémismus. Nejsme ani jedno, jsme rádio, které vždy říká pravdu.      https://svobodne-radio.com/

« Starší příspěvky

Copyright © 2012-2023 | Blog.Skubna.eu